Med-Profil

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Kim jesteśmy?

Med-Profil z siedzibą w Żernicy to ośrodek rehabilitacyjny, który powstał z myślą o pacjentach po leczeniu onkologicznym z powodu nowotworów. To co nas wyróżnia to ciepła, rodzinna atmosfera, zespół młodych, kreatywnych i wykwalifikowanych specjalistów (rehabilitacji, fizjoterapii, masażu, psychologii i terapii zajęciowej), zawsze uśmiechniętych i służących pomocą. Posługujemy się także profesjonalnym, nowym sprzętem oraz mamy dobrze przygotowane pomieszczenia.

Rehabilitacja

Oferujemy pacjentom, o ile nie ma przeciwwskazań medycznych, nie mniej niż 5 zabiegów leczniczych dziennie, ukierunkowanych na leczenie schorzenia będącego podstawą skierowania na rehabilitację i schorzenia współistniejące.

W trakcie turnusu zabiegi dostosowujemy na bieżąco do aktualnego stanu zdrowia pacjenta.

Turnusy rehabilitacyjne są całkowicie refundowane przez NFZ. Trwają one od 3 do 6 tygodni, a zabiegi wykonywane są od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi zabiegami.

Jak zapisać się na turnus?

Aby skorzystać z naszej oferty potrzebne jest skierowanie do Ośrodka Rehabilitacji Dziennej od lekarza o dowolnej specjalizacji (może być od lekarza rodzinnego). Jednostką wedłóg klasyfikacji ICD-10 widniejącą na skierowaniu i uprawniającą do bezpłatnej rehabilitacji jest kategoria C (nowotwór złośliwy).

Ponadto komercyjnie oferujemy także rehabilitację neurologiczną, pourazową i inną.

Wszelkich informacji chętnie udzielimy Państwu drogą telefoniczną lub mailową.

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Pacjentów Onkologicznych w Żernicy

ul. Powstańców Śląskich 2

44-144 Żernica

 

tel. 32 335-20-20

mail : zernica@medprofil.pl

MIŁA
OBSŁUGA

dOŚWIADCZENI
SPECJALIŚCI

dOGODNE
LOKALIZACJE

Szybkie
terminy